Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир Семенков, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Володимир Семенков

Доброго дня! 12.08.2020 у відповідь на свій запит до МОЗу про надання копій фінансових планів ДП «Укрмедпроектбуд» я отримав листа від ДП «Укрмедпроектбуд» в якому мені повідомили, що підприємство виявляється немає фінансових планів, бо відправляють їх у МОЗ. В свою чергу МОЗ пише, що фінансові плани державних підприємств публікуються на веб сайтах цих підприємств, проте міністерство повідомляє, що у ДП «Укрмедпроектбуд» веб сайту немає. Проаналізувавши зазначені вище листи мені стало зрозуміло, що і Міністерство і державне підприємство вводять в оману громадян України приховуючи використання та розпорядження бюджетними коштами, адже ДП «Укрпроектбуд» це по суті підприємство посередник який замовляє роботи та послуги для будівництва дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» яка будується за кошти державного бюджету.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію фінансового плану ДП «Укрмедпроектбуд» на 2020 рік;

Копію фінансового плану ДП «Укрмедпроектбуд» на 2021 рік.

З повагою,

Володимир Семенков

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України