Щодо надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мария, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ч. 4 ст. 103-2 БКУ дозволяє невикористані за підсумком року кошти освітньої субвенції залишити на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використати у наступному бюджетному періоді. При цьому допустимо використовувати їх наступного року як за цільовим призначенням субвенції – на зарплату педпрацівникам, так і на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти державної та комунальної власності, зазначених у частині першій цієї статті. Водночас абз. 10 п. 3 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 6 (Порядок та умови № 6), визначає, що залишки можуть спрямовуватися насамперед на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти, які оптимізовані / об'єднані / реорганізовані або які повністю укомплектовані і до яких будуть довозиться учні закладів загальної середньої освіти. І на закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані з оплатою зазначених видатків, заборонено спрямовувати субвенцію (п. 6 Порядку та умов № 6).
Чи можна використати залишки освітньої субвенції інших закладів, крім закладів загальної середньої освіти, які оптимізовані / об'єднані / реорганізовані або які повністю укомплектовані і до яких будуть довозиться учні закладів загальної середньої освіти?

Чи можна використовувати залишки коштів освітньої субвенції на поточний ремонт (поточні видатки)?

З повагою,

Марія

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання