Щодо надання інформації

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.
Монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з готівкового обігу з 01 жовтня 2019 року. ВІдповідно до п. 4 постанови Правління НБУ від 15 березня 2018 року N 25 у випадку відсутності монет дрібних номіналів, проводити заокруглення потрібно у разі:
- розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги);
- розрахунків в акті про видачу коштів чи іншому документі, що оформляється під час повернення коштів у разі повернення товару.

Просимо надати інформацію:
1) чи проводити заокруглення під час виплати зарплати готівкою з каси?
2) якщо проводити, то на підставі якого документу можна здійснювати виплату зарплати більше (менше), ніж у сумі, нарахованій до виплати? Чи не буде тут порушення Кодексу законів про працю?
3) чи проводити заокруглення в інших ситуаціях, крім перелічених вище у разі проведення розрахунків готівкою (виплата лікарняних, соцвиплати, проведення розрахунку за витратами під час відрядження тощо)?
4) якщо проводити, то на підставі якого документу можна виплачувати суми, відмінні від тих, що нараховані? чи не буде тут порушення законодавства?

З повагою,

Любов Крута

Любов Крута

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на мій запит. У разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Любов Крута