Щодо надання інформації

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи може обмежуватися доступу до інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень якщо ця інформація не стосується його особисто, а саме копію відомості про результати співбесіди кандидатів на посаду та копію зведеної відомості середніх балів кандидатів на посаду що створені суб'єктом владних повноважень.

З повагою,

Богдан Долінце

Олег Єрошенко залишив коментар ()

Тільки трискладовим текстом. Соромно має бути такі питання ставити.

Bogdan залишив коментар ()

Розпорядник не надав відповідних копій документів та послався на інший документ і проігнорував положення Закону про доступ до публічної інформації, а саме на пункт 58 постанови КМУ #246 Про порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби:
"58. Кандидат може ознайомитися із своїми результатами оцінювання за письмовим зверненням до Комісії або конкурсної комісії.
У такому разі спеціальний структурний підрозділ НАДС або служба управління персоналом державного органу, в якому проводився конкурс, надає кандидатові витяг із зведеної відомості середніх балів."
Разом з тим в положенні відсутні заборони щодо на надання інформації іншим особам та крім того такі відомості не містять жодної додаткової інформації крім ПІБ кандидатів.

Олег Єрошенко залишив коментар ()

Неетично запитувати публічну інформацію по прізвищю, для цього існує стаття 8 Закону Про захист персональних даних. Нічого вам уповногажений не скаже, тому що Денісова тупорила особа. Отримайте заретушовані документи! Але перед тим запросіть їх реєстрацінй номери щоб мати докази що такі документи існують в розпорядника. НАДС правильно зробив що не до пустив васдо державної служби - у вас маленький об’єм головного мозку для занять державною службою.

Bogdan залишив коментар ()

Не фантазуйте, якщо не володієте законодавством то не треба тут це демонструвати))
Державний орган зобов'язаний надати на запит інформацію, що не відноситься до чутливої та конфіденційної інформації.

Хінкіна Юлія Володимирівна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

Хінкіна Юлія Володимирівна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment