Щодо керівництва Громадської ради Міністерства молоді та спорту України

Булгак Павло

Доброго дня, шановні колеги! В соціальній мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/Onischenko76 громадянин України Олександр Онищенко стверджує в описі про себе, що він є діючим головою Громадської ради Міністерства молоді та спорту України.

На моє переконання, це може вводити в оману спортивну спільноту України, органи державної влади, громадські організації та ЗМІ.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати в установлені строки наступну інформацію:

Чи дійсно, станом на 24.06.2020 року, Олександр Онищенко є повноважним та діючим головою Громадської ради Міністерства молоді та спорту України.

Якщо О. Онищенко раніше був головою Громадської ради Мінмолодьтспорту, то прошу надати інформацію, із зазначенням точних дат, коли його було офіційно обрано на цю посаду і коли було припинено повноваження пана Онищенка, як голови Громадської ради МСМС.

Хто є чинним головою Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України, або виконувачем його обов'язків.

З повагою,

Булгак Павло

Міністерство молоді та спорту України