щодо фінансової допомоги ЄІБ у сумі 200 млн гривень

Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією ЗМІ, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив 200 млн євро на реалізацію інфраструктурних проектів на сході України. Про це повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Зазначається, що Угода про співробітництво щодо надання технічної допомоги з метою сприяння оптимальному використанню Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро була підписана сьогодні, 15 грудня 2016 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Повідомити про стан виконання вказаної кредитної програми (яка сума коштів вже отримана в рамках програми; яка сума коштів вже освоєна).
2) Надати інформацію про перелік та місцезнаходження об'єктів, на які спрямовані вказані кошти.
3) Надати перелік тендерів за результатами яких укладались відповідні договори на освоєння вказаних коштів.
4) Надати чи розміщується вказана інфомрація на офіційному сайті Мінрегіону. Якщо так, прошу повідомити в якому розділі.

З повагою,

Миткалик Сергій