Щодо досліджень системи голосування та початкового програмного коду веб-сайту Парламенту

Сергій Антоненко

Доброго дня!

У 2014 році Інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України в межах проведення Науково-дослідної роботи на тему "Розроблення інформаційно-аналітичних підсистем електронного парламенту України" для потреб Верховної Ради України (звіт Національної академії правових наук України (http://www.aprnu.kharkiv.org/doc/Zvit_NA...) було здійснено:
1. Аналіз стану супроводу програмного забезпечення веб-порталу Верховної Ради України, веб-сайту Голови Верховної Ради України та веб-сайту комітетів.
2. Дослідження стану впровадження електронної зали пленарних засідань у складі: системи електронного голосування та підрахунку голосів, системи стенографування, системи ведення аудіо та відео архіву пленарних засідань Верховної Ради України, інформаційних та комунікаційних систем.
3. Дослідження стану впровадження технологій електронного урядування і розвитку електронної демократії та їх зв’язок з системою електронного парламенту України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кому саме зі штатних співробітників Інституту інформатики і права Національної академії правових наук України та на яких підставах Керівництво Верховної Ради України у 2014 році оформлювало допуск та надавало право санкціонованого доступу до сесійної зали, початкового програмного коду, технологій і систем електронного голосування та підрахунку голосів, стенографування, ведення аудіо та відео архіву пленарних засідань, веб-порталу Верховної Ради України, веб-сайту Голови Верховної Ради України та веб-сайту комітетів, інформаційних та комунікаційних систем Верховної Ради України для виконання вищезазначенних досліджень та робіт.
2. Перелік робіт, технічні завдання, акти приймання-передачі, інші документи Верховної Ради України на здійснені у 2014 році штатними співробітниками Інституту інформатики і права Національної академії правових наук України зміни до початкового програмного коду, технологій і систем електронного голосування та підрахунку голосів, стенографування, ведення аудіо та відео архіву пленарних засідань, веб-порталу Верховної Ради України, веб-сайту Голови Верховної Ради України та веб-сайту комітетів, інформаційних та комунікаційних систем Верховної Ради України.

З повагою,

Сергій Антоненко

Pr-uks, Верховна Рада України

1 Attachment

 
Ваше повідомлення готове до надсилання з таким вкладеним файлом або
посиланням:
229636.pdf