щодо договорів компанії «Укргазвидобування» (УГВ) з фірмами, пов’язаними з паном Володимиром Соколовським

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Деньги.Информатор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Деньги.Информатор

Доброго дня!

Електронний засіб масової інформації – сайт «Деньги.Информатор» інформує своїх читачів про політичні, економічні та соціальні події, що відбуваються в Україні.

У ході своєї роботи, журналісту сайту сталі відомі обставини, щодо яких директор з земельних відносин АТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський має спільний бізнес з російським закритим акціонерним товариством «Білгородський ЗАВОД ГІРНИЧОГО МАШИНОБУДУВАННЯ».

Повідомляю Вам, що 21 березня цього року офіційно в ході засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна розірвала програму економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки.

Компанія «Укргазвидобування» виконує стратегічне для України завдання. Компанія видобуває природний газ, який зараз так важливий в контексті енергетичної незалежності нашої країни. Але співробітництво одного з керівників стратегічної української компанії з російським підприємством, яке займається виготовленням бурового інструменту для підприємств добувної та нафтогазової промисловості на фоні рішення Уряду, порушує принципи відмежовування від економічних зв’язків з окупантом.

Редакційний колектив сайту «Деньги.Информатор» слідкує за всіма резонансними випадками на території України. Багаточисельна аудиторія сайту має запит на роз’яснення питання - як посадова особа «Укргазвидобування» може бути серед співзасновників підприємства разом з російською компанією «Бєлгородський завод гірничого машинобудування». Та чи не має родина Соколовського підписаних договорів з «Укргазвидобування» та його структурними підрозділами.

Виходячи з вищевикладеного, та керуючись ст. 3, 12 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. 5 Закону України «Про інформацію», кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод та законних інтересів, ми просимо надати відповіді на такі запитання:

1. Надайте правову позицію як, згідно з чинним законодавством України, посадова особа «Укргазвидобування» може бути серед співзасновників підприємства разом з російською компанією «Бєлгородський завод гірничого машинобудування».

2. Надайте розгорнуту інформацію з переліком усіх підписаних договорів компанії «Укргазвидобування» (УГВ) та його структурних підрозділів з фірмами, пов’язаними з паном Володимиром Соколовським, який обіймає посаду директора з земельних відносин в УГВ.

3. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ та його структурних підрозділів з ТОВ "ГРАНІТ ЕКСПОРТ" (35600398), яка пов’язана з сином Володимира Соколовського, Станіславом.

4. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ та його структурних підрозділів з ТОВ "ТЕХНОБУРСЕРВІС" (40241135), яка пов'язана з давнім приятелем Володимира Соколовського Юрієм Івановим. Вони разом працювали на ВАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат" та Іванов займав посаду директора з безпеки.

5. Надайте розгорнуту інформацію з переліком усіх підписаних договорів УГВ та його структурних підрозділів з ТОВ "ПРОМИСЛОВЕ БУРІННЯ" (31122801), в якій власники істотної участі зареєстровані Володимир та Станіслав Соколовські.

6. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ та його структурних підрозділів з ТОВ "УКРБУРВИБУХ" (30949675), в якій засновниками є Володимир та Станіслав Соколовські.

7. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ та його структурних підрозділів з ТОВ "УКРБУРВИБУХ ГРУП" (37215718), в якій засновниками та бенефіціарами є Володимир та Станіслав Соколовські.

8. Надайте офіційну відповідь з переліком усіх підписаних договорів УГВ та його структурних підрозділів з ТОВ "КЕРН" (32410546), в якій засновником та підписантом є син Володимира Соколовського Станіслав.

У випадку не реагування на даний запит з боку керівництва АТ «Укргазвидобування», редакція сайту «Деньги.Информатор» буде звертатися да НАБУ, Генеральної прокуратури України та до офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для притягнення до відповідальності посадових осіб за неприйняття відповідних заходів.

З повагою,

Деньги.Информатор

ПАТ “Укргазвидобування”

1 Attachment

[Subject only] лист УГВ від 30.10.18 № 2.3.1-01-9158 - Відповідь на Інформаційний запит

показати цитоване