Щодо дій керівників директоратів МОЗу

Леонід Данільченко

Доброго дня! За результатами аналізу facebook сторінок керівників (в.о. керівників) директоратів МОЗу виявлено, що під час робочого дня постійно пишуться пости про роботу МОЗу, замість того щоб робити роботу за яку виплачуються кошти з Державного бюджету України. Наприклад пані Литовченко І. писала пости 04.12.2019 – 11:03; 03.12.2019 – 09:11, 14:59; 02.12.2019 – 16:42; 28.11.2019 – 12:56, 16:05; 15.11.2019 – 14:42, 16:39; 13.11.2019 – 14:22.
Поведінка очільників директоратів МОЗу, а саме Литовченко, Сухорукової, Мартинової є неетичною і абсолютно не прийнятною та принижує честь і гідність державного службовця.
Враховуючи викладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чим займаються на робочому місці керівники та в.о. керівників директоратів МОЗу;
Хто контролює дотримання керівниками та в.о. керівниками директоратів МОЗу Правил етичної поведінки державних службовців, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України, а саме: недопущення, у тому числі поза державною службою, дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця; нерозголошення та невикористання інформації, що стала відома у зв’язку з виконанням державним службовцем своїх обов’язків, у тому числі після припинення державної служби, крім випадків, установлених законом; утримання від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб;. Адже дії очільників директоратів МОЗу шкодять репутації як МОЗу та і репутації державної служби. Інформація, що відома очільникам директоратів МОЗу постійно публікується у соцмережах та використовується в особистих інтересах. Всю спільну роботу команди МОЗу зазначені керівники директоратів намагаються присвоїти собі.
Відповідно до Правил етичної поведінки державних службовців, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України за порушення цих Правил державні службовці несуть дисциплінарну відповідальність відповідно до закону. Просимо надати інформацію чи притягувалися очільники директоратів до дисциплінарної відповідальності за порушення Правил етичної поведінки державних службовців.

З повагою,

Леонід Данільченко

Від: Відділ державної служби

Посилання