Щодо чинної структури та штатного розпису апарату ДФС України

Прошу надати діючі структуру та штатний розпис (станом на дату подання даного запиту) ДФС України, які органі введені відповідним наказом та зареєстровані у системі автоматизованій системі діловодства, тобто засобами сканування, присвоєння номеру та подальшого зберігання у відповідному форматі електронного документа - І Є НАЯВНИМ У ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді, інше суперечить інструкції з діловодства згідно постанови КМУ від 17 січня 2018 р. № 55.
Прошу вас, як розпорядника НАЯВНОЇ інформації виконати прямі норми ЗУ "Про доступ до публічної інформації".
А тому, керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) в будь якому електронному форматі згідно автоматизованої бази даних ДВС України :
1. електронну копію структури ДВС України (враховуючи новоутворені територіальні органи ), що чинна станом дату подання цього запиту.
2. копію штатного розпису ДВС України (враховуючи новоутворені територіальні органи , що чинний станом на подання цього запиту.

З повагою,

Тарас

Державна фіскальна служба України

13 Attachments