Шахрайство з вакансіями на роботу в інтернеті

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У пошуках роботи в мережі, потрапила на шахраїв. Надаю
посилання на вакансію: http://kharkov.job.kiev.ua/company.php?c...
Під ім'ям "Астанина Тамила Анатольевна", від компанії "ИНФОРМАЦИОННО-ИЗДАТЕЛЬСКИЙ ДОМ "ПРОФИЗДАТ"
пропонують дистанційну роботу із набору текстів. Для достовірності навіть 1-у сторінку паспорту надіслали Таміли. Серія пасп. НО 942424 Астаніна Таміла Анатоліївна, 2 березня 1987 р.н., с. Рокіта Полтавської області. Пропонують переказати їм гарантійний внесок для отримання роботи. Та відіслати скановану першу сторінку паспорта ("Гарантией оплаты труда и выдачи задания, является цветные (скан/фото паспорта) сотрудника по направлению "ИНФОРМАЦИОННО-ИЗДАТЕЛЬСКИЙ ДОМ "ПРОФИЗДАТ» "), інакше не відішлють завдання.
Таким чином, дотримавшись вимог, я стала жертвою шахрайства. Довідалась про це, коли мені почали писати відгуки у соціальній мережі. Мою скановану першу сторінку пастпорта почали використовувати шахраї у своїх цілях. Блокувала вакансії від мого імені. Усі вони були від компанії "ТОВ "ОМЕГА ПРЕСС"". Одне з посилань вакансії:
http://mywork.in.ua/vacancy/view51710.html
Прохання взяти це питання під контроль та за можливістю здійснити всі можливі дії для попередження шахрайства з боку данних осіб.
Електронні адреси, з яких вони писали: [email address] та [email address]

З повагою, Анна