Рух транспорту по вул. Інженерна

Всеволод Новохатько

Доброго дня!
Інформую вас про те, що на вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової встановлено дорожні знаки, які свідчать про те, що там пешохідна зона. Також на проїзної частині вул Інженерна встановлено засоби для перешкоджання руху транспорту.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи :
- копії рішень, та інших дозвільних документів, за якими встановлено засоби для перешкоджання руху транспорту та дорожні знаки пішоходної зони на вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової.
Якщо такі рішення та дозвільни документи відсутні - прийняти міри реагування по відновленню вільного руху транспорту вулицею Інженерна

З повагою,

Всеволод Новохатько

Від: Департамент

Надсилаємо відповідь на № 37/3384 від 01.12.2017

Посилання

Всеволод Новохатько

Доброго дня!

Мені надано відповідь про відсутність будь-яких дозвільних документів на встановлення по вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової дорожних знаків, які свідчать про те, що там пешохідна зона, та встановлення на проїзній частині вул.Інженерна засобів для перешкоджання руху транспорту.
У зв'язку з цим, прошу повідомити - які саме міри реагування , та коли приймались міською владою протягом 2017 року на вказані факти самоправства - встановлення по вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової дорожних знаків, які свідчать про те, що там пешохідна зона, та встановлення на проїзній частині вул.Інженерна засобів для перешкоджання руху транспорту.
З повагою,

Всеволод Новохатько

Від: Департамент

Надсилаємо відповідь на № 12/2711 від 19.12.2017

Посилання

Всеволод Новохатько

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Доброго дня!
11 грудня 2017р. мною було надіслано запит про те, які саме міри реагування , та коли приймались міською владою протягом 2017 року на вказані факти самоправства - загарбницькі дії охорони так званого "ринку" по вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової з встановлення дорожних знаків, які свідчать про те, що там пешохідна зона, та встановлення на проїзній частині вул.Інженерна засобів для перешкоджання руху транспорту.
У відповідь, заступник директора Департаменту Самійлик Олексій Миколайович надсилає "відповідь-відписку", в якої вказано, що КП "Дніпродорсервис" не передбачає встановлення по вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової дорожних знаків, які свідчать про те, що там пешохідна зона, та встановлення на проїзній частині вул.Інженерна засобів для перешкоджання руху транспорту.
Вважаю, що таким чином, заступник директора Департаменту Самійлик Олексій Миколайович, маючи з 01 грудня 2017р. офіційну інформацію про загарбницькі дії операторів фіктивного ринку, навмисно "тягне час" задля уникнення відповідальністі за службову бездіяльність
Вимушений оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Ще раз, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу повідомити - які саме міри реагування , та коли, приймались міською владою протягом 2017 року на вказані факти самоправства - встановлення по вул. Інженерна у м.Дніпро від перехрестя з пр.Б.Хмельницького до перехрестя з вул. Єрмолової дорожних знаків, які свідчать про те, що там пешохідна зона, та встановлення на проїзній частині вул.Інженерна засобів для перешкоджання руху транспорту.
З повагою,

Всеволод Новохатько