Рух транспорту по мосту №2 у м. Дніпро, 2019р

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Котулев Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Котулев Дмитро

Доброго дня!

Згідно повідомленю ЗМІ на "Новому" мосту(автомобільний міст №2 у м. Дніпро) в ніч з 17 на 18 липня було перекрито рух транспорту. До перекриття було залучено поліцію, принаймні 2 екіпажи.

"В ночь с 17 на 18 июля полиция вместе с дорожной службой перекрыли Новый мост на 2 месяца. Для пешеходов и велосипедистов переправа будет функционировать в обычном режиме."
Скорочене посилання:
http://bit.do/dnipro-mist
https://dp.informator.ua/2019/07/18/v-dn...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скан-копії документів на підставі яких співробітниками патрульної поліції було здійснено заходи, якими обмежено, заборонено, зупинено рух( транспорту, надалі велосипедів, пішоходів) по мосту №2 у м. Дніпрі у 2019 році.
2. Скан-копії документів, на підставі яких спіробітниками патрульної поліції було скасовано такі заходи та відкрито, дозволено, відновлено рух( транспорту, велосипедів, пішоходів) по мосту №2 у м. Дніпрі у 2019 році.

З повагою,

Котулев Дмитро

УПП у Дніпропетровській області, Патрульна поліція України

1 Attachment