Розпорядження комунальним майном.

Доброго дня!
27.08.2014 року Одеська міська рада прийняла рішення № 5286-VI «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції» ( Далі за текстом «рішення № 5286-VI»)
П.3 рішення № 5286-VI затверджено вважати юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи-підприємці, які організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках, адреси яких вказані у додатках до цього рішення, - уповноваженими особами з організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.
Зазначене кореспондує положенням пп. 2681. 1.1. п. 2681. 1 ст. 2681 Податкового кодексу України, відповідно до якого, платниками збору за місця для паркування транспортних засобів є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.
Проте рішення № 5286-VI не містить інформації про платників збору за місця для паркування згідно п. 3 рішення № 5286-VI

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1 Надати копії або перелік відповідних рішень Одеської міської ради про затвердження осіб згідно п 3 рішення № 5286-VI, що організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на спеціально відведених автостоянках затверджених додатком 2 рішення № 5286-VI п. 2

З повагою,

Ольга

Від: Департамент транспорта

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання