Роз'яснення щодо звітності органів реєстрації місця проживання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Лазар Діана Василівна, перебуваю на посаді державного реєстратора відділу державної реєстрації Тячівської міської ради Закарпатської області.

Відповідно до пункту 12 статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" уповноважена посадова особа органу реєстрації подає відомості про:

1) громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років;

2) виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували своє місце проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці;

3) виборців, які протягом попереднього місяця зняті з реєстрації за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

Прошу роз'яснити, яким чином мають заповнюватися відомості про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років!
Лише ті громадяни вказуються, які звернулися на реєстрацію в звітному періоді яким на наступний місяць буде 18 років? чи орган реєстрації зобов'язаний надати інформацію з картотек та реєстру Територіальної громади?

З повагою,

Діана

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія