Роботи з озеленення

Миткалик Сергій

Доброго дня!

В ході статутної діяльності громадській організації «Антикорупційний штаб» стала відома наступна інформація. Управлінням освіти Оболонськоїрайонної в місті Києві державної адміністрації 19 грудня 2017 було укладено Договір з Товариством з обмеженою відповідальністю “Варда спецбуд монтаж”, предметом якого було здійснення робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу №585.

Згідно з Актом приймання виконаних будівельних робіт до Договору від 22 грудня 2017, з 19 грудня по 22 грудня були проведені наступні види робіт: розробка ґрунту вручну, підготовлення ґрунту вручну для влаштування партерного і звичайного газонів вручну з внесенням рослинної землі шаром 15 см, посів газонів партерних, маврітанських та звичайних вручну, обдерновування в стрічку квітників доріжок і площадок, садіння дерев та кущів. Згідно з інформацією про температуру повітря з 19 по 22 грудня (https://goo.gl/Y2di4o) у Києві, то вона була у діапазоні від -3 до +1 С, також погода супроводжувалась дрібним снігом.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- чи визначено Державними будівельними нормами або іншими нормативно-правовим актом сезон, погодні умови чи температурний режим для проведення вказаних вище робіт. Якщо так, то надати посилання на відповідні норми.

З повагою,

Миткалик Сергій