Робота ЖЕКів в дитсадках району

Катерина Шахраюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Поясніть, чому батьки щороку мають своїми силами та за свої кошти облаштовувати (фарбувати або ремонтувати) майданчики в дитячих садках району. Якщо ми не будемо це робити, то вуличні майданчики будуть небезпечні для життя наших дітей.

Зокрема є питання, щодо дитячого садка №307 м. Києва. За словами завідуючої він не знаходиться на утриманні в жодного з ЖЕКів, в садочку є свій двірник та прибиральниця, але сміття їм потрібно виносити в сміттєзбірники сусідніх будинків, так як вони не закріпленні за жодною організацією, що вивозить сміття.
Про що це говорить: про те, що саме на цей садок не виділяються кошти з бюджету на його утримання, або ці кошти виділяються, але не йдуть на утримання садка?
Прошу надати звіти про фінансування дитячого садочка №307 в період з 01,09,2013 до 30,04,2014.
Цікавлять фінансові звіти про кошти, які йдуть на зарплату працівникам, а також ті які йдуть на утримання садочка: оплату комунальних послуг, утримання території на якій знаходиться садок, та інші, якщо такі є

З повагою,

Катерина Шахраюк

Катерина Шахраюк

Доброго дня!

Я отримала усну відповідь на мой запит про роботу ЖЕКів від завідуючої дитячого садочка. Прошу повідомити Подільську районну адміністрацію, що питання вирішено.
Дякую

З повагою,

Катерина Шахраюк