Результати місцевих виборів 2006 року до міськради Бучі.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):1. Прізвища депутатів, обраних до міської ради Бучі у 2006 році та назву партії .

З повагою,

Людмила Половинська

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія

1 Attachment

Центральна виборча комісія

1 Attachment

Направляємо копію відповіді члену ЦВК Юрія Мірошніченка щодо вашого
запиту.

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу врахувати норми Закон України " Про доступ до публічної інформації" Стаття 3. Гарантії забезпечення права на доступ до публічної інформації

1. Право на доступ до публічної інформації гарантується:

1) обов'язком розпорядників інформації надавати та оприлюднювати інформацію, крім випадків, передбачених законом;

2) визначенням розпорядником інформації спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою він володіє;

3) максимальним спрощенням процедури подання запиту та отримання інформації;

4) доступом до засідань колегіальних суб'єктів владних повноважень, крім випадків, передбачених законодавством;

5) здійсненням парламентського, громадського та державного контролю за дотриманням прав на доступ до публічної інформації;

6) юридичною відповідальністю за порушення законодавства про доступ до публічної інформації. Стаття 14. Обов'язки розпорядників інформації

1. Розпорядники інформації зобов'язані:

6) надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію.

{Пункт 6 частини першої статті 14 в редакції Закону № 319-VIII від 09.04.2015}
Стаття 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію

2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

3. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

4. У відмові в задоволенні запиту на інформацію має бути зазначено:

1) прізвище, ім'я, по батькові та посаду особи, відповідальної за розгляд запиту розпорядником інформації;
Спираючись на норми ЗУ " Про доступ до публічної інформаціі" повторно прошу надати мені прізвища депутатів, обраних до селищної (міської) ради Бучі п' ятого скликання в результаті проведення чергових місцевих виборів 26 березня 2006 року.

З повагою,

Людмила Половинська

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія

1 Attachment

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу повторно направити мій другий уточнений запит на інформацію розпоряднику.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! У листі до Юрія Мірошніченка від 24 червня 2021 05-05/236 начальник архівного відділу Ігорь Мірошніченко просить уточнити формулювання запиту, що я і зробила. Нагадую,що у вас не має підстав відмовити у наданні публічної інформації щодо прізвищ депутатів!

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надіслати мій у т о ч н е н и й запит на публічну інформацію до розпорядника інформації міської ради Бучі, щодо прізвищ депутатів, обраних до міської (селищної) ради Бучі п'ятого скликання в результаті проведення чергових місцевих виборів 26 червня 2006 року. Наголошую, що мій перший запит щодо прізвищ депутатів Бучі 5 (п'ятого скликання, обраних 26.06.2006) був направлений до архівного відділу Бучанської міської ради від ЦВК Мірошніченком Ю. 18.06.2021 за номером 21-17-2064. У відповіді від архівного відділу міськ ради Бучі до ЦВК Мірошніченку Ю. від 24.06.2021 за номером 05-05/236 Бартків І. просить уточнити запит. На прохання ЦВК Мірошніченка Ю. та міськради Бучі я уточнила запит і згідно норм ЗУ "Про доступ до публічної інформації" прошу повторно надіслати його розпоряднику інформації, якщо ЦВК не може надати прізвища депутатів, обраних на місцевих виборах 26.06.2006.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Мені не надали публічну інформацію про депутатів , обраних до селищної (міської) ради Бучі п' ятого скликання в результаті проведення чергових місцевих виборів 26 березня 2006 року. Дубовик порушує моє фундаментальне право на інформацію, що є свідченням про корупційну змову між групою високопосадовців! Законом України "Про публічну інформацію" НЕ заборонено надсилати уточнювальні повторні запити до розпорядника! ЗУ заборонено НЕ НАДАВАТИ інформацію ! Вимагаю повторно направити мій запит до розпорядника та зобов'язати його надати мені прізвища депутатів п'ятого скликання від 26 березня 2006 року

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія

1 Attachment

Зброжек Людмила,

1 Attachment

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія

1 Attachment

Центральна виборча комісія

1 Attachment

Направляємо відповідь щодо депутатів Бучанської селищної ради п'ятого
скликання

Бучанська міська рада,

1 Attachment

--
Бучанська міська рада
08292, Київська область, м.Буча,
вул.Енергетиків, 12,
+3804597(29-605), +3804597(48-690)
http://www.bucha-rada.gov.ua
E-mail: [email address].ua_

BUCHA CITY COUNCIL
12 Enerhetykiv Street, Bucha, Kyiv Oblast 08292
+3804597(29-605), +3804597(48-690)
http://www.bucha-rada.gov.ua
E-mail: [email address].ua_

Центральна виборча комісія

1 Attachment

Направляємо відповідь щодо повторного звернення

Людмила Половинська залишив коментар ()

22 липня 2021 року я отримала публічну інформацію у відповідь на свій запит від 11 червня 2021 щодо прізвищ депутатів обраних на місцевих виборах 2006 року до міської (селищної) ради м.Буча!!! Звертаю увагу на відверте провінційне маніпулювання у відповідях Бартківа І. та деяких членів ЦВК, які НЕ хотіли надавати прізвища депутатів..., але ЧОМУ? Раджу Бартківу І. читати Закони України на сайті ВРУ і розуміти, що кожна маніпулятивна відповідь на просте питання викриває злочинні наміри по приховуванню правди!