Ремонт дороги по проспекту Миру

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- загальна вартість ремонту асфальтного покриття по вулиці Проспект Миру
- який відсоток роботи вже зроблений і скільки коштів витрачено на даний час (15.04.2014)
- яка компанія і на підставі яких документів отримала право проводити цей ремонт
- яка установа проводить перевірку якості виконаних робіт, так як замість капітального ремонту відбувається просто латання всієї дороги ще одним шаром асфальту, що, по-перше, не є капітальним ремонтом асфальтового покриття як таким, по-друге, такий ремонт є безглуздою тратою бюджетних грошей, оскільки покриття після такого ремонту зіпсується за досить нетривалий період в силу конструктивних недоліків такого методу.

Віталій, мешканець м. Шепетівки.

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти