Ремонт доріг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрий Безносюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юрий Безносюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Звертаюсь повторно, з приводу не надання відповіді на мій інформаційний запит щодо ремонту доріг, який надісланий 11.04.2019 року, та перенаправлений для розгляду за належністю належним розпорядникам інформації. Станом на 03.05.2019 р. відповіді на жодне з питань не отримано.
І НАГАДУЮ розпорядникам інформації, що статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено, що порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Юрий Безносюк

Доступ до публічної інформації, Вінницька обласна державна адміністрація

! ,   03.05.2019 146-/5.19.

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Управління дорожнього господарства Вінницької ОДА, Вінницька обласна державна адміністрація

4 Attachments