Ремонт доріг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Користувач

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про запланований ремонт дорожнього покриття у селі Широке Запорізького району Запорізької області (нині Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області, Широківська ОТГ), зокрема ремонт дорожнього покриття по вулиці Квітуча, у минулому Тельманівська.
Звертаюся до Вас, та прошу надати відповідь. Оскільки органи місцевого самоврядування вводять людей в оману, спочатку говорять, що ця ділянка дороги компетенція Запорізької ОДА, на що Запорізька ОДА відповідає, що ця частина дороги місцевого значення, відповідно ремонтні роботи зобов'язані проводити місцеві органи влади.

З повагою,

Віра Семенова

1 Attachment

Hello foi+request-44159-311282a4,

--
Best regards,
infozapyt mailto:[email address]

Користувач

Доброго дня!

Дякую за відповідь.
Але мене цікавить саме ця частина дороги, про яку йдеться в запиті (вулиця Квітуча), оскільки, для нас простих мешканців, місцева влада відхрещуються від даної дороги, і продовжують стверджувати, що ця частина дороги на балансі ОДА. Стан дороги жахливий, особливо зараз коли дощ, сніг, мороз. До речі, щодо виділених коштів, на мій запит про виділені кошти на ремонт доріг у 2018 році, сільська рада надала відповідь, що кошти на ремонт доріг у 2018 році не заплановані та не виділялися.Можливо, чітку відповідь вони нададуть Вам, як вищому органу державної влади, якщо для керівництва сільської закон однаковий для всіх.

З повагою,

Віра Семенова