реклама послуг Приват-банку під час виробничої наради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Владлен Сергієнко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Владлен Сергієнко

Доброго дня!

7 липня 2014 року під час щотижневої ранкової виробничої наради Васильківського міського голови з керівниками комунальних служб, управлінь та відділів Васильківської міської ради, Васильківський міський голова Сабов С.О. надав слово представнику місцевого відділення Приват-банку, яке обслуговує зарплатно-картковий проект Васильківського міськвиконкому.

Під час свого виступу співробітниця комерційного банку розповідала про нові акції, переваги обслуговування клієнтів в Приват-банку та пропонувала керівникам та посадовим особам міста в рамках діючого зарплатно-карткового пректу нові послуги.

У звязку з цим на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Якими нормтивно-правовими актами регламентується, якщо це так, запрошення на виробничі наради представників комерційних структур для презентацій власних продуктів, послуг тощо?

2. Чи правомірні згідно чинного законодавства про державну службу та місцеве самоврядування дії Васильківського міського голови, який запросив представника комерційної структури на виробничу нараду для презентації акційних пропозицій від Приват-банку?

https://www.youtube.com/watch?v=5hiTLyPi...

З повагою,

Владлен Сергієнко

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[email address]
(generated from [Національне агентство України з питань державної служби request email])
User unknown
[email address]
(generated from [Національне агентство України з питань державної служби request email])
User unknown

show quoted sections

Посилання