Реєстрація місця проживання дитини.

Шоптенко Світлана!

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. У Центр адміністративних послуг міської ради подаються документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини з батьком. Мати зареєстрована в іншому населеному пункті в межах області. Чи повинні батьки надавати документ, який підтверджує що дитина не зареєстрована за адресою матері. Якщо потрібно,то який саме? Яким нормативним актом це регламентується.

2. У Центр адміністративних послуг міської ради подаються документи для реєстрації місця проживання дитини до 14 років з батьком одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.
Дитина на даний момент зареєстрована за адресою реєстрації матері в іншому населеному пункті в межах області.

Чи передбачено обов'язкове подання батьками документів, які підтверджують попередню реєстрацію дитини в іншому населеному пункті. Які саме? Яким нормативним актом регламентується надання такого документу.

З повагою,

Шоптенко Світлана!