Проїзд

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради користується на території відповідної ради правом безплатного проїзду на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форми власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі). Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1738 від 16.11.2002 право депутатів на безплатний проїзд реалізується шляхом надання їм відповідною місцевою радою або її виконавчим органом проїзних документів тривалого або одноразового користування - квитки, жетони, тощо.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію щодо суми витрат з бюджету на відшкодування безоплатного проїзду депутатів Дніпродзержинської міської ради, Баглійської, Дніпровської, Заводської районних у місті рад та Карнаухівської селищної ради за 2015 рік на залізничному, автомобільному, водному і на міському пасажирському транспорті детально по кожному підприємству.
2. Надати інформацію щодо суми коштів, яку планується передбачити у бюджеті на витрати, пов’язані з відшкодуванням вартості проїзду на залізничному, автомобільному, водному і на міському пасажирському транспорті для депутатів Дніпродзержинської міської ради та Карнаухівської селищної ради у 2016 році.

З повагою,

Дмитро Довгий

Від: radadnz@ukr.net

--
Просимо надати підтвердження про отримання листа! З повагою загальний
відділ Дніпродзержинської міської ради тел. 3-23-74

Посилання