Проведення досліджень хімічного та санітарно-біологічного складу вод ставка рудника ім. Леніна біля вулиці Чарівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Від мешканців Тернівського району прошу надати інформацію щодо ставка рудника ім. Леніна біля вулиці Чарівна в Тернівському районі, який мешканці використовують як зону відпочинку, а саме:
1. Відомості щодо походження водойми, джерел її живлення, приналежності, балансоутримувача, якщо такий є.
2. Періодичність контролю якості води вказаної поверхневої водойми, результати проведених досліджень за 2018-2020 р.р. (хімічні та санітарно-бактеріологічні показники).
3. Відомості щодо дозволених та недозволених скидів, які здійснюються в цю водойму, їх обсяги та результати досліджень, якщо такі проводились.
4. Висновки щодо можливостей використання вказаної водойми та території біля неї в якості зони відпочинку.
5. Відомості щодо місць відпочинку біля води, які працювали в Кривому Розі у 2019-2020 р.р.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

З повагою,

Ольга

Криворізька міська рада

, Foi+request-77540-1e8538f5.

--
,
drim mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]