Прохання про допомогу медичним працівникам освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Третяк Тетяна Андріївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Третяк Тетяна Андріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Чому не виконується завдання президента Зеленського про підвищення зарплат всім медичним працівникам?

Президент дав завдання підвищити зарплати лікарям другої ланки з 1 вересня
«Медична реформа не спрацювала для лікарів другої ланки. Їхні зарплати мізерні. Допоки не запрацює нова система нарахування зарплат у 2021 році, ми впровадимо проміжне рішення, і зарплати наших медиків, не побоюся сказати – наших героїв сьогодні, – зростуть уже з вересня. Хто, як не ми, маємо потурбуватися про наших медиків. Сподіваюсь, з наступного року рішення буде ще ефективнішим», – зазначив Президент.
https://www.president.gov.ua/news/prezid...

Чому забули про існування медичних працівників закладів освіти в штаті закладів освіти, зокрема медичної сестри школи, які теж є вторинна ланка і отримують зарплату на рівні фахівців закладів охорони здоров'я на основі ЄТС, Вони самі малозабезпечені медики із зарплатою медсестри від 3000 до 3636 гривень. . Чому пропустили медиків міністерства освіти, вони складають 2% від усіх медиків МОЗ, але йдеться про 20 000 несправедливо ображених людей, які чесно виконують свою роботу.

З 1 вересня буде відновлено роботу шкіл. І медсестри шкіл будуть на передовій. У них значно побільшає роботи, вони будуть ризикувати своїм здоров'ям, проводячи контактуючи при термометрії з усіма дітьми школи, яких дуже багато від 300 до 1600. Уявіть, скільки на це піде сил та здоров'я. У них значно збільшиться навантаження, ризик для здоров'я значно більше, ніж у медсестри МОЗ, яка з такою кількістю дітей не контактую. Всі роблять вигляд, що так і потрібно. Медсестри шкіл, це єдині працівники школи, яким центр ЗНО не провів додаткової оплати за участь у ЗНО, а провели ЗНО гарно.
Просимо реальної допомоги, а не відписки, як зробило МОЗ.

З повагою,

Третяк Тетяна Андріївна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

Третяк Тетяна Андріївна

Доброго дня!.
Допомоги медичним працівникам освіти у виконанні доручення президента Зеленського не надали.
В кабмін звертались - вони кажуть то не їх питання.
https://dostup.pravda.com.ua/request/723...
МОЗ каже - працівники освіти - не їх питання.
МОН мовчить і не дає відповіді, тягнучи час.
А доручення Зеленського не виконується і нікому немає до цього діла. У закладах МОН працює приблизно 20 000 медичних працівників (зараз напишу ім запит на цю теиу) і цих людей МОЗ та Кабмін не вважають медиками, забувши їх при підвещення зарплати усім медикам за ініціативою Зеленського. Ваша пропозиція звернутися до Кабміну не спрацювала. Чекаю на іншу пропозицію

З повагою,

Третяк Тетяна Андріївна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

³ .

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Третяк Тетяна Андріївна

Доброго дня!
Велика Вам подяка. Тепер будемо чекати (я і всі медсестри освіти) остаточну відповідь від МОН, МОЗ та Мінфіну.

З повагою,
Третяк Тетяна Андріївна