Продаж будинку частина якого належить неповнолітнім

Пітеримова Єлизавета

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В 2013 році помер мій чоловік, в спадок мені та двом нашим неповнолітнім дітям (2008 та 2010 р.н.) залишився будинок в селі в Черкаській області. Ми живемо в Київській області, за 200 км від цього будинку і не маємо змоги наглядати за ним, або проживати в ньому.
Діти житлом забезпечені, прописані зі мною в квартирі, в якій є співвласниками з січня 2017 р.
Опікунська рада Вишгородського району (ми проживаємо в м.Вишгород) відмовляє в дозволі на продаж будинку, мотивуючи це тим, що цим буде погіршено умови дітей, і для того щоб отримати дозвіл я повинна купити дітям житло не менше того, що продається. Але справа в тому, що будинок у селі коштує зовсім не багато, за ці кошти я не можу купити аналогічне житло в Київській області. Склалася ситуація, що ми не можемо продати будинок, не можемо наглядати за ним, скоро він почне руйнуватись, або його розкрадуть місцеві жителі, і він взагалі не буде нічого вартий.
Вважаю, що тим, що опікунська рада не дає дозволу на продаж вона порушує права моїх дітей, тому що до того часу коли вони стануть повнолітніми майно не буде вартим нічого.
Якими законами регулюються рішення опікунських рад по дозволам на операції з нерухомістю? Чи правомірне рішення опікунської ради, або можливі інші варіанти? Що робити в даній ситуації?

З повагою,

Пітеримова Єлизавета

Департамент захисту прав дітей та,

--
Департамент захисту прав дітей та усиновлення

Департамент захисту прав дітей та,

--
Департамент захисту прав дітей та усиновлення