про значки в СЗШ№29

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. На підставі якого документа з техніки безпеки діти в СЗШ№29 змушені надягати значки на зразок радянських? Значки є небезпечними для здоров'я, тому що знаходяться на рівні серця и під час дитячих ігор можуть травмувати дитину.
2. Чому з класу знімають якісь примарні "бонуси" за те, що хтось із учнів не нядягає цей значок? Це стосується молодших класів.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або вмотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни на електрону пошту.
08 листопада 2018р.
З повагою,
Хмарук Юлия

Департамент гуманітарних питань ДМР, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

Школа ДвадцатьДевять,

СЗШ № 29

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем