Про здобуття учнями повної загальної середньої освіти (10 - 11 класи)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. З яких причин Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови, яка посіла 23-те місце у рейтингу шкіл Черкащини за результатами ЗНО-2020, не потрапила в список навчальних закладів зі здобуття учнями повної загальної середньої освіти (10 - 11) класи у 2021-2022 навчальному році?
2. Чи можливе збереження закладом статусу повної загальної середньої освіти I-III ступенів, із моживістю закінчити навчання за обраною програмою учням 10 -11 класів?
3. Зважаючи на теріторіальну віддаленість найближчого закладу освіти міста від мікрорайону, в якому розташована школа №12, чи розглядається питання забезпечення міста шкільними автобусами, для підвезення дітей з віддалених мікрорайонів?

З повагою,

Юлія

Криворучко Алла Петрівна, Уманська міська рада та виконачий комітет

1 Attachment