про забезпечення шкіл та садочків антисептиками м. Хмільник

Нишпорка Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На виконання Постанови МОЗ України № 42 від 30.07.2020 року "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" на власника (засновника) навчального закладу покладається обов'язок із забезпечення ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками та контейнерами для збору ЗІЗ .
Прошу надати інформацію :
1. чи обраховані потреби в означених засобах для шкіл та садків міста Хмільник?
2. Чи проведені відповідні закупівлі?
3. Чи передано ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептики, рідке мило, паперові рушники та контейнери для збору ЗІЗ в школи та садки міста Хмільник?
4. Чи закуплені безконтактні термометри для проведення термометрії працівників шкіл та садочків?
5. які заходи та в які строки будуть вжиті міською радою в разі незабезпечення ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками та контейнерами для збору ЗІЗ шкіл та садків міста Хмільник до 1 вересня 2020 року?
6. Хто є відповідальною особою в м. Хмільник за виконання Постанови МОЗ України № 42 від 30.07.2020 року "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)?
7. прошу надати інформацію по кожній школі та садочку окремо з зазначенням кількості закуплених та поставлених засобів індивідуального захисту, антисептиків, рідкого мила, паперових рушників та контейнерів для збору ЗІЗ, а також безконтактних термометрах для термометрії працівників.

З повагою,

Нишпорка Олена

ЦНАП Хмільник, Хмільницька міська рада

4 Attachments