Про встановленя плати за землю в м. Кам,янське

Ковалевич Олена Олегівна

Доброго дня!

Про встановлення орендноъ плати за землю в м.Кам,янське у 2021 р.

Відповідно до Податкового кодексу України:
12.3. Сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та/або зборів, та про внесення змін до таких рішень.

14.1.147. плата за землю - обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності;

288.7. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію рішення яким встановлено ставки орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності у місті Кам'янське, яке надав відповідний орган Кам'янської міської ради у 2020 році до Головного управління Державної податкової служби України у Дніпропетровській області щодо плати за землю у 2021 році.

З повагою,

Ковалевич Олена Олегівна

zv_zpi_dps, Державна податкова служба України

1 Attachment