Про впровадження методики дельфынотерапії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Рішення Вінницької обласної ради № 927 від 14 липня 2015 року 39 сесії 6 скликання «Про внесення змін до окремих програм соціально-культурного та економічного розвитку Вінницької області»
А саме змін в частині 5, що стосується внесення до Обласної програми ,,Здоров‘я нації на 2013-2015 роки”, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 413, таких доповнень:
5.1 Пункт 2 додатка 1 ,,Напрями діяльності та заходи Обласної програми ,,Здоров’я нації на 2013-2015 роки” доповнити підпунктом 2.6. ,,Впровадження методики дельфінотерапії на базі Державного курорту ,,Поділля” м. Хмільник для реабілітації дітей – інвалідів”
Прошу скерувати за належністю та згідно Закону про доступ до публічної інформації надати наступну інформацію:
1. Ким і коли розроблена методика дельфінотерапії, яку планується впроваджувати на базі державного курорту «Поділля»?
2. Чи проводились наукові дослідження, які підтверджують ефективність даної методики?
3. Чи є у вільному доступі опублікованими наукові дослідження щодо ефективності даної методики?
4. Чи схвалена дана методика МОЗ України?
5. Чи проводилась експертиза в відповідних комісіях Вінницької обласної ради доцільності впровадження даної методики та її ефективності? Якщо проводилась то надайте інформацію щодо відповідальних за проведення даної експертизи та надайте результати її проведення?
6. Яким департаментом підтверджено ефективність та доцільність виділення коштів на впровадження даної методики і хто особисто відповідальних за подання вищевказаних змін до програми соціально-культурного та економічного розвитку Вінницької області?
7. Чи була опублікована інформація про зміни що стосуються програми соціально-економічного та економічного розвитку Вінницької області завчасно тобто за 20 днів і вкажіть джерела розміщення вищевказаної інформації?
Інформацію прошу надати згідно термінів , вказаних в Законі про доступ до публічної інформації

З повагою,

Таїса Гайда

Від: Vinnitska oblasna rada

Доброго дня,

--
З повагою,
Vinnitska oblasna rada mailto:[vinnytsia2 request email]

Посилання

Від: Vinnitska oblasna rada

Доброго дня,

--
З повагою,
Vinnitska oblasna rada mailto:[vinnytsia2 request email]

Посилання

Вінницька обласна рада

 Доброго дня! Прошу повідомити про отримання. Дякую.

Посилання

Від: Департамент охорони здоров"я та курортів ОДА

Посилання