Про розмір відшкодування збитків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гуртовий Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гуртовий Михайло

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Підпункт 1 пункту 1 розділу VІІ Правил постачання природного газу якщо за підсумками розрахункового періоду фактичний об’єм (обсяг) споживання природного газу, що закуплений постачальником за договором постачання природного газу, буде менший від підтвердженого обсягу природного газу (за умови, що підтверджений обсяг відповідав замовленому споживачем), постачальник має право вимагати від споживача відшкодування збитків у розмірі не більше подвійної облікової ставки Національного банку України від вартості недовикористаного обсягу газу за звітний період.
Правлінням національного банку України ухвалюється рішення "Про розмір облікової ставки" відповідно до якого такий розмір визначається у процентах річних. З 23.10.2020 року постановою НБУ № 658-рш від 22.10.2020 р. затверджено розмір облікової ставки НБУ на рівні 6% річних.
Враховуючи наведене, прошу надати відповідь чи вірно, що відповідно до Підпункту 1 пункту 1 розділу VІІ Правил постачання природного газу максимальний розмір відшкодування збитків не повинен перевищувати 12% річних від вартості недовикористаного обсягу газу за звітний період ?

З повагою,

Гуртовий Михайло