Про рекламу ЖК на в'їзді в Ірпінь

Михайлина Скорик

Доброго дня!

З Інформації в інтернеті мені стало відомо, що ЖК "Центральний" в Ірпені на вул. Університетській (біля Водоканалу) встановив зразок "чітко впорядкованої реклами, що має офіційний дозвіл, та завдяки якій місто отримує надходження до бюджету".

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію та наступні документи:

1. Хто і коли підписав дозвіл на встановлення реклами цього ЖК у вказаному місці? Прошу надати копію дозвільних документів.

2. Хто є фактичним власником цієї реклами? Прошу надати підтверджуючий документ.

3. Яка сума надходжень до бюджету Ірпеня від реклами цього ЖК була сплачена з 11 по 22 січня 2019, тобто за період, коли реклама фактично встановлена і працює?

4. Чи були сплачені інші кошти до бюджету Ірпеня за інший часовий період? Прошу оприлюднити суму, якщо так.

5. До якого лічильника електроенергії в Ірпені підключені елементи живлення цієї реклами? Прошу поінформувати кількість кіловат на добу, яку ця реклама споживає за добу, а також вказати, хто саме оплачує цю суму.

З повагою,

Михайлина Скорик-Шкарівська.