Про преміювання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи в електронному вигляді, відносно загального відділу апарату облдержадміністрації та наступних департаментів облдержадміністрації: агропромислового розвитку і захисту довкілля; агропромислового розвитку; захисту довкілля; економічного розвитку і торгівлі; освіти і науки:
1. Прошу надати копії відповідних наказів (розпоряджень) про преміювання за період з червня 2020 року по листопад 2020 року по вищезазначеним відділам апарату облдержадміністрації та департаментам облдержадміністрації.
2. Прошу надати копії відповідних наказів (розпоряджень) про призначення додаткових стимулюючих виплат державним службовцям – надбавок, у разі призначення: за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи за період з червня 2020 року по листопад 2020 року по вищезазначеним відділам апарату облдержадміністрації та департаментам облдержадміністрації.
3. Прошу надати копії відповідних наказів (розпоряджень) про преміювання за результатами щорічного оцінювання службової діяльності посадових осіб вищезазначених відділів апарату облдержадміністрації та департаментів облдержадміністрації за 2020 рік.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Про прийняте рішення повідомити мене у встановлений ст. 20 Законом України «Про доступ до публічної інформації» строк на електронну адресу.

З повагою,

Павло

Запорізька ОДА, Запорізька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Hello Foi+reguest-79295-c18fca59,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Запорізька ОДА, Запорізька обласна державна адміністрація

Hello Foi+reguest-79295-c18fca59,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]