Про порушення вимог початку опалювального сезону у м.Києві. "Поставили Кішку стерегти мишей!"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Слєсаренко Василь Вікторович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Слєсаренко Василь Вікторович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В Києві включили централізоване опалення 17 жовтня 2020 року, хоча існує порядок коли температура повітря повинна три дні поспіль знижуватися нижче 8 градусів Цельсія, чого не було. Але коли мер (він же голова КМДА і "прочее") столиці дуже дбає за власні прибутки, то виявляється порядок йому не став на заваді, як і тепла погода. Байдуже меру, що всі вікна киян відчинені і дуже дороге тепло приречене зігрівати повітря не в квартирах киян, а за межами будинків і за рахунок киян, а не мера.

Хабарництво і безгосподарність давно стали політикою місцевого менеджменту, бо владою таких людей назвати, то визнати, що вони чесні і діють на потреби киян, а не набивають власні рахунки.

Очільник КМДА підпорядковується і контролюється саме Президентом, який затверджує його на посаді, тому громада спитає з вищого за рангом посадовця, тобто Президента чому він дозволяє підлеглому голові КМДА марнотратство за рахунок спустошених після пандемії коронавірусу гаманців киян-трударів.

Або чи у нас війна з РФ закінчилася? Чи газ став дешевим? Чи кияни стали заможнішими? Чи має кожний киянин 45 тисяч на лікування від COVID-19?

Чому голова КМДА такий жадібний до чужих грошей? Чи управління містом для нього джерело отримання власних прибутків, то це і є корупцією, яку не бачить Президент.

Яка позиція Президента до такого підлеглого? Чи не хоче Президент пояснити меру Києва, що раннє включення опалення у квартири киян не відповідає здоровому глузду і порядку включення опалення, бо 2020 надтеплий рік і зараз температура не виходить за рамки 10 градусів плюс, навіть вночі і тому рішення про включення опалення за умов теплої осені слід розглядати як особистий бізнес інтерес мера Києва і офільованих йому осіб від міської енергетики.

Знаю, що до виборів даремно звертаюся, але це турбує не тільки мене, а ще мільйон помешкань киян, чи-то у багатоповерхівках, чи-то у приватних будинках.

Прийшла пора за такого безглуздого менеджменту міняти не тільки сантехніку, але і мера-голову КМДА, який вже не ховає своїх зазіхань на енергетичні гроші киян.
Думайте громадо, кого ви вибираєте!
А Президента прошу вплинути на таку ганебну ситуацію з неприкритою крадіжкою грошей киян.
"Поставили Кішку стерегти мишей!"

Прошу,
надати інформацію яким документом регулюється порядок підключення будинків до централізованого теплопостачання і температурні умови початку опалювального сезону.

З повагою до ОПУ і без поваги до голови КМДА,

Слєсаренко Василь Вікторович

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment