Про покривання кримінальних злочинів вищих посадових осіб НБУ та знищення доказів прокурорами ГПУ впродовж 2015-2018 р.р.

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

За посиланням офіційний лист відділу ГПУ щодо кількості заяв Литвиненко Т.М. про злочини вищих посадових осіб НБУ, т.ч. які було скеровано до Генерального прокурора України від інших вищих посадових осіб органів державної влади ( комітетів ВРУ протидії корупції, народних депутатів України тощо), впродовж 2015 -2018 р.р. із зазначенням щодо кількості заяв про злочин та звернень по рокам, станом на березень 2018 року
Належної реєстрації заяв про злочини щодо внесення відомостей до ЄРДР та повідомлення заявника про це - відсутні, покривалося, докази долучені до заяв про злочини прокурорами ГПУ - знищино, інших відомостей заявнику не надано.

https://drive.google.com/file/d/1-1qkApz...

За посиланням, витяг із офіційного висновку Омбудсмена від червня 2018 року, наданий за рішенням суду щодо прямої дискримінації заявниці- жінки за ознакою статі і віку з боку тих же посадових осіб НБУ за повідомлення про корупцію і пов'язані із цим злочини в системі НБУ, аналогічні копії висновку щодо масової прямої дискримінації українців/ок впродовж 2014 -2019 р.р. прокурорами ГПУ - знищено, відомості про злочини в ЄРДР не внесено тощо

https://drive.google.com/file/d/0B5wYePu...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто з керівництва ГПУ або поза межами прокуратури приймав рішення щодо не внесення відомостей про злочини по заявам і зверненням до ЄРДР, по кожній із заяв і звернень про злочини, зазначених у вищенаданому листі ГПУ, по рокам.

2. Хто з керівництва ГПУ приймав рішення знищити надані докази у заявах і зверненнях про злочини вищих посадових осіб НБУ, по кожній із заяв і звернень про злочини, зазначених у вищенаданому листі ГПУ.

3. Які ГПУ вжито заходів і актів реагування щодо масової прямої дискримінації українських жінок за ознакою статі і віку з боку вищих посадових осіб НБУ із використанням прихованого корупційного, дискримінаційного положення затвердженого Правлінням НБУ, з корисливих мотивів з метою встановлення контролю поза межами законодавства України над фінансовою і банківською системою України в інтересах третіх осіб, впродовж 2014 -2019 р.р.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Від: Public
Генеральна Прокуратура України

Посилання