про перевірку декларації Чаплінського Ю.М.

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
За даними публічних реєстрів НАЗК Чаплінський Юліан Михайлович подавав декларацію як кандидат на посаду заступника Міністра Міністерства розвитку громад і територій. Декларація в публічному доступі : https://declarations.com.ua/declaration/...

1. Прошу надати інформацію, чи НАЗК здійснено перевірку декларації Чаплінського Ю.М. як необхідну умову прийняття його на посаду державної служби у 2019 році – прошу надати результати такої перевірки або інформаційну довідку, що НАЗК перед зарахування Чаплінського на посаду перевірки його декларації не здійснювало.
2. Прошу надати результати перевірок НАЗК усіх декларацій Чаплінського Юліана Михайловича .
3. Якщо перевірка декларацій Чаплінського Ю.М. під час його перебування на посаді у виконавчих органах Львівської міської ради та при прийнятті його на роботу до Міністерства розвитку громад і територій не проводилася, прошу вказати причини непроведення такої перевірки, а також вказати, кого притягнено до відповідальності за непроведення такої перевірки (перевірок).

4. У 2016 р. в засобах масової інформації наявні повідомлення і інтерв'ю Чаплінского Ю.М. про те, що у нього горіла майстерня, розташована на вулиці М.Лисенка у м.Львові (https://zik.ua/tv/video/35166; https://zaxid.net/vnochi_nevidomi_pidpal... https://espreso.tv/video/42287 та багато інших). Втім, ця майстерня не відображена у жодній з декларацій Чаплінського Ю.М.
Прошу вказати, чи наявна у НАЗК інформація про майстерню Чаплінського Ю.М. на вулиці Лисенка у місті Львові. Та чи здійснила перевірку та які дії вчинені НАЗК за результатами перевірки незадекларованої майстерні Чаплінського Ю.М.

.

З повагою,

Дацко Олеся

Національне агентство з питань запобігання корупції


Attachment UTF 8.28.10.2019.pdf
800K Завантажити відповідь


Доброго дня!
Надсилаємо сканкопію відповіді на Ваш запит.

З повагою
Ірина Щекатуріна
Сектор з питань доступу до публічної інформації
Управління документального забезпечення та контролю

Посилання