Про нерозподілені видатки у бюджеті розвитку територіальної громади міста Львова на 2021

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У бюджеті розвитку територіальної громади міста Львова на 2021 , оприлюдненнму на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради за посиланням : https://drive.google.com/drive/u/0/folde...
передбачені видатки у обсязі 1 609 398 757,00 грн з цільовим призначенням "Будівництво об’єктів житлово-комунального господарства" , втім не зазначено на які саме цілі передбачено ці видатки. Розпорядником цих нерозподілених видатків є Департамент житлового господарства та інфраструктури.

Таке планування бюджету заборонене чинним законодаством, і обовжяковий до застосування програмно-цільовий метод передбачає чітке визначення обєктів, на які передбачено здійснювати витрати.
Тобто у проекті бюджету заборонено проектувати "нерозподілені видатки".
Оскільки дані плановані витрати мають чітко визначену суму - їх розрахунок здійнювався на сонові відповідних бюджетних запитів розпорядників коштів.

Прошу надати повний вичерпний перелік цільового призначення видатків бюджету розвитку територіальної громади міста Львова на 2021 рік у обсязі 1 609 398 757,00 грн з цільовим призначенням "Будівництво об’єктів житлово-комунального господарства" рядок у проекті бюджету № 286, Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету 1217310, Код типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету 7310, Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0443, які зазначені як "Нерозподілені видатки".
Прошу надати копії відповідних запитів розпорядників коштів, на основі яких сформовано цю статтю видатків , в яких зазначено, на що саме просять кошти у бюджеті розвитку на 2021 рік.

З повагою,

Дацко Олеся

e-office_mail, Львівська міська рада

Ваш документ зареєстрований №3-Д-ЗПІ-655-007 від 05.04.2021

Лист згенеровано автоматично та не передбачає надсилання відповіді

[1]Лого Департамент Адміністративних Послуг
Львівська міська рада

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

References

Visible links

Дацко Олеся

Доброго дня!

Прошу вказати, чому запит на доступ до публічної інформації проігноровано?

З повагою,

Дацко Олеся