Про надання роз'яснання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати роз`яснення з питання надання пільги на харчування дітей з малозабезпеченої сім`ї у дошкільному навчальному закладі.
Дія останньої довідки про надання соціальної допомоги як малозабезпеченої сім`ї закінчилася 30.06.2020. Наступна заява та необхідні документи на надання пільги надані до закладу 04.09.2020.
Керуючись п.2.5. Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», надано пільгу на харчування дітей з дати подання документів до ДНЗ.
Ст.15 Закону України від 01.06.2000 №1768-ІІІ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» доповнено п. 1.2 згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID)» №540-IX від 30.03.2020, де встановлені нові строки виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню корона вірусної хвороби (COVID), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.
Чи є відповідні доповнення до нормативно-правових актів щодо строків встановлення пільги в ДНЗ?

З повагою,

Олена

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]