Про надання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Стоп Корупції, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Стоп Корупції

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи подано в інтересах держави прокурором Нікопольським прокурором Дніпропетровської області позовної заяви про скасування 55 сесії Марганецької міської ради 04.11.2019р. в порушення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Марганецької міської ради міський голова Жадько О. А. скоїла кримінальне правопорушення – «відкрила і провела засідання сесії ради» при наявності ЛИШЕ 17 депутатів. Відповідно до ч.12. ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – Сесія ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради та згідно до ч.3 ст.45 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – Загальний склад ради визначається відповідно до закону про вибори.
Загальний склад Марганецької міської ради – 34 депутата. Більше половини депутатів від загального складу ради – 18 (вісімнадцять), а не 17 (сімнадцять).
На цій незаконній сесії прийнято незаконно більше 50 рішень.
Якщо не подано позов в інтересах держави то кого з працівників притягли до відповідальності за халатне відношення до закону про Прокуратуру ?

З повагою,

Стоп Корупції

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

, Foi+request-76540-4b2a31e1.

--
,
Public mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

, .

--
,
Nikopol mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]