Про надання документів в інформаціно-пошукові системи комерційних розробників

Сергій Антоненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

нормативно-правові акти, розпорядчі документи, договори про обмін інформацією, тощо, що встановлюють порядок надання нормативно-правових та інших документів : Волинської обласної державної адміністрації в інформаціно-пошукові системи у галузі права комерційних розробників: “ЛІГА:ЗАКОН”, “НАУ”, “ПРАВО”, “ІНФОДИСК”, “ДІНАЙ”, “ПАРУС” та ін.

Інформація запитується в межах реалізації проекту з побудови єдиної загальнодержавної системи нормативно-правової інформації в Україні

З повагою,

Сергій Антоненко
експерт з питань правової інформатики, кореспондент SPILNO.TV,
член громадської ради при Державному агентстві з питань електронного урядування України

public, Волинська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Здравствуйте, .

foi

--
С уважением,
public mailto:[volyn1 request email]

Олександр залишив коментар ()

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.02.2005 р. N 30

Про впровадження інформаційно-юридичної системи "Ліга: закон юрист"

Відповідно до Указу Президента України від 14 липня 2000 року N 887 "Про вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Президента України та органів державної влади", Програми інформатизації області на 2003 - 2005 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 28 лютого 2003 року N 5/19, та з метою вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності облдержадміністрації:

1. Відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Р. Матвійчук):

1.1. Установити клієнтські частини інформаційно-юридичної системи "Ліга: закон юрист" в окремі автоматизовані робочі місця локальної обчислювальної мережі адмінприміщення, де розташовані облдержадміністрація та обласна рада.

1.2. Упровадити підсистему "Розпорядчі документи" системи електронного документообігу апарату облдержадміністрації.

2. Керівникам відділів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади у дводенний термін подавати загальному відділу апарату облдержадміністрації розпорядження, видані головою облдержадміністрації, в електронному варіанті на цифрових носіях інформації або електронною поштою (doc@voladm.gov.ua).

3. Загальному відділу апарату облдержадміністрації (Г. Кузьменко):

3.1. До 1 травня 2005 року подати Товариству з обмеженою відповідальністю "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА" (далі - Центр) копії розпоряджень голови облдержадміністрації у паперовому варіанті (крім тих, що мають обмежуючі грифи та призначені для внутрішнього користування), видані з 1 січня 1999 року по 31 грудня 2003 року, для внесення їх до бази даних "Регіональне законодавство" інформаційно-юридичної системи "Ліга: закон юрист" у розділ "Нормативні акти Волинської області".

3.2. Двічі на місяць (1 та 16 числа) подавати копії нових розпоряджень голови облдержадміністрації у паперовому варіанті Центру, а в електронному - відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації для подальшого їх розміщення у вищезгаданій базі даних.

3.3. Постійно вносити розпорядження голови облдержадміністрації до підсистеми "Розпорядчі документи облдержадміністрації" системи електронного документообігу апарату облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В. Максим'яка.

 

Голова
обласної державної адміністрації 
 
В. Бондар 

 

Електронну копію тексту надано Волинською обласною державною адміністрацією.