Про легітимність, вірність Україні і Українському народові та спроможність виконання своїх обов'язків - Президента України

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Добрий день.

Керівнику Апарату Верховної Ради України
Боднар П.

Першому заступнику Керівника Апарату
Слишинському В.

Дорогі  панове  Керівники Апарату Верховної Ради України !

Вкотре звертаюся до Апарату Верховної Ради України із запитом на публічну інформацію, що становить суспільний інтерес та наголошую, що згідно Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» після приведення Головою Конституційного Суду України до присяги Президента України і її підписання, текст присяги Головою Конституційного Суду України передається Голові Верховної Ради України. 

Очевидно, що підписаний текст присяги Президента України, повинен зберігатися у Верховній Раді України..

Якщо, Ви стверджуєте, що в Апараті та загалом у Верховній Раді України така присяга Президента України підписана П.Порошенко відсутня, то  вчиніть відповідно до частини третьої статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації”  та надішліть запит до державного органу чи посадової особи, яка заволоділа запитуваними документами, до прикладу : Адміністрації Президента України;  Корпорації " Рошен"; пана А.Парубія чи пана П. Порошенко, тощо.

 Можливо, ця присяга висить на гвіздку у їх кабінетах або підприємствах. 

Якщо вкрали, то поінформуйте про це, бо що значить Ваше : В Апараті Верховної Ради України текст присяги Президента України скріплений підписом   П.Порошенко - відсутня.

На підставі статті 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації », повторно прошу надати наступні документи :

1. Скан-копію тексту присяги Президента України скріпленої підписом пана П.Порошенко, приведеного на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Скан-копию тексту присяги Президента України скріпленої підписом пана П.Порошенко, прошу надіслати на вказану електронну адресу.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Від: Сидоренко Ігор Михайлович

Посилання