Про дотримання вимог статті 42 Закону "Про вищу освіту"

Падєрін Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1.Яким чином діє частина друга статті 42 Закону України "Про вищу освіту", про неможливість обрання, призначення (у тому числі виконувачем обов’язків) на посаду керівника закладу вищої освіти особа, яка:

6) підпадає під дію частини третьої статті 1 Закону України "Про очищення влади"?

2.Чи можливе включення у виборчий бюлетень на пост ректора закладу вищої освіти громадянина, що підпадає під заборону визначену частиною третьою статті 1 Закону України "Про очищення влади", що суперечить МЕТОДИЧНИМ РЕКОМЕНДАЦІЯМ щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/726-...) та пункту 6 частини другої статті 42 Закону України "Про вищу освіту"?

З повагою,

Падєрін Володимир

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

Падєрін Володимир

Доброго дня!

Забули надіслали додаток

З повагою,

Падєрін Володимир

Генеральна Прокуратура України

Доброго ранку! Офіс Генерального прокурора Ваш запит направив згідно вимог п. 3 ст .22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" за належністю у Міністерство освіти і науки України. Додаток на 1 аркуші (Ваш запит) надіслано на адресу Міністерства освіти і науки України (першому адресату). Ви є другий адресат.