Призначення голови департаменту охорони здоров'я Київської ОДА

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи відповідає діючому законодавству призначення Арешкович Алли Олександрівна на посаду голови департаменту охорони здоров'я Київської облдержадміністрації (КОДА) з урахуванням того факту, що розпорядження голови КОДА про призначення було підписане без погодження з міністерством охорони здоров'я? Зокрема, ст.11 ЗУ "Про місцеві державні адміністрації", яка гласить: "Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади органами виконавчої влади вищого рівня в порядку (1374-99-п), що визначаються Кабінетом Міністрів України.
Якщо це - порушення законодавства, то чи має місце така практика в структурних підрозділах ОДА інших областей України? Наведіть приклади, якщо такі є. Чи знайдено вирішення цієї проблеми у структурних підрозділах інших областей, якщо є такі прецеденти?

З повагою,

Оксана Мельник

Від: Zagal
Національне агентство України з питань державної служби

Посилання