Присяга державного службовця Баласинович Н.

Олена Сєрова

Доброго дня!

Згідно з вимогами частини 3 статті 21 Закону України “Про державну службу” № 889-VIII від 10 грудня 2015 року особа, яка вступає на посаду державної служби вперше, набуває статусу державного службовця з дня публічного складення нею Присяги державного службовця, а особа, яка призначається на посаду державної служби повторно, - з дня призначення на посаду. Підписаний текст Присяги державного службовця є складовою особової справи державного службовця - частина 3 статті 36 згаданого Закону.
Враховуючи викладене та керуючись положеннями “Про доступ до публічної інформації” № 2939-VI від 13 січня 2011 року, вимагаю у строк не пізніше п’яти робочих днів, з дня отримання цього запиту, надати копії присяги:
голови Васильківської районної ради Баласинович Н.О.,
заступника голови Сєргова С.О.,
керівника апатару Чухрай Н.М., які необхідно оформити у відповідності до вимог пункту 5.27 ДСТУ 4163-2003.

Якщо Ви не володієте запитуваною інформацією, то, згідно вимог частини 3 статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, зобов’язані направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням мене про це. А у разі відмови або відстрочки в задоволенні запиту, необхідно виконати вимоги частин 4, 5, 6 та 7 статті 22 згаданого Закону.

З повагою,

Олена Сєрова