Приміські поїзди

Світлана Чернецька

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Яку суму заборгували за пільгових пасажирів приміських поїздів Укрзалізниці місцеві ради за 2016 рік ( прошу дати інформацію в розрізі областей)? Які місцеві ради найуспішніше сплатили компенсації, які найгірше?
2) Скільки приміських потягів їздить в Україні, скільки пасажирів вони перевезли за рік, яка сума була отримана від перевезення пасажирів приміськими потягами в 2016 році? (прошу надати інформацію в розрізі областей або дирекцій залізниць (Одеська, Південно-Західна тощо)
3) Які напрямки були найзбитковішими та найприбутковішими в 2016 році? Якщо є змога, прохання назвати кількість пасажирів та суми річні прибутків по цих напрямках.
4) Чи були за останні 5 років скасовані або додані якісь приміські потяги? Якщо так - то скільки і які.
5) Чи були за останні 5 років скасовані зупинки приміських потягів у якихось населених пунктах з огляду на заборгованість місцевих рад

З повагою,

Світлана Чернецька

Савченко Т.П., Укрзалізниця

4 Attachments