Преміювання Васильківська РДА

Олена Сєрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копії (скріни) зарплатних відомостей і табелі обліку робочого часу ПОМІСЯЧНО працівників апарату Васильківської районної державної адміністрації, стаціонарним місцем роботи яких є Київська область, Васильківський район, вулиця Покровська,4 - а саме -
- голови адміністрації,
-першого заступника адміністрації,
-заступника голови адміністрації,
- керівника апарату,
-начальника юридичного відділу,
-начальника відділу архітектури
за період з 01 січня 2019 по 01.10.2019 р.

2.Інформацію у відсотковому відношення про преміювання вищезазначених працівників кожного окремо, помісячно

3.Інформацію у відсотковому відношення про призначення надбавок за додаткове навантаження вищезазначених працівників по кожному окремо, помісячно

4.Інформацію у відсотковому відношенні про призначення надбавок за інтенсивність праці та вагомий внесок на державній службі по кожному окремо, помісячно

Довідково зазначу, що Секретаріат Уповноваженого заявляв що "Інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі і підлягає наданню на запит". Оскільки "У відповідь на численні звернення, що надходять до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від обласних державних адміністрацій з проханнями надати роз’яснення щодо статусу інформації про виплати з державного та місцевого бюджетів, повідомляємо таке.

Інформація про заробітну плату та інші виплати працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування є інформацією про фізичну особу. Конституційний суд України рішенням від 20 січня 2012 року установив, що перебування особи на посаді, пов’язаній зі здійсненням функцій держави або органів місцевого самоврядування, передбачає не тільки гарантії захисту прав цієї особи, а й додаткові правові обтяження. Публічний характер як самих органів-суб’єктів владних повноважень, так і їх посадових осіб вимагає оприлюднення певної інформації для формування громадської думки про довіру до влади та підтримку її авторитету у суспільстві.

Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету. Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Це підтверджується положенням статті 5 Закону України «Про захист персональних даних», у якій йдеться про те, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень, а також «не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до статті 16 Закону України «Про запобігання і протидію корупції» інформація про розміри, види оплати праці та будь-яких інших виплат з бюджету особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом.

Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі і підлягає наданню на запиту

У разі ненадання або надання неповної інформації, вимушена буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу або Омбудсмана.

З повагою,

Олена Сєрова

Васильківська райдержадміністрація

Дякуємо! Ваш лист отримали.

Посилання

Олена Сєрова

Доброго дня!

прошу надати мені відповідь, оскільки станом на 21.10.2019 я її не отримала

З повагою,

Олена Сєрова

Васильківська райдержадміністрація

Дякуємо! Ваш лист отримали.

Посилання

Від: звернення
Васильківська райдержадміністрація

Посилання