Прибудова та вибивання несучих стін багатоквартирного приватизованого будинку

Бовикін Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

проживаю в костополі рівненської області за адресою грушевського 28 кв. 27. Цей 40 квартирний будинок був приватизований мещканцями в 1994 році. з 2000 року в ньому почали вибивати несучі стіни та організовувати входи на перший поверх під бізнес.
Зокрема в мене під квартирою вибито два отвори в несучій стіні будинку.
Крім того добудована прибудова на 100 метрів квадратних без моєї згоди - я живу на 2му поверсі - та без згоди інших співвласників моєї квартири. І це беззаконня триває стільки років.
відповідно до цього прошу надати інформацію
1. якими нормативними документами та законами врегульолвано право вибивати несучі стіни приватного багатоповерхового будинку без згоди співвласніків
2. Якими нормативними документами та законами врегульовано право добдовувати прибудову до приватизованого багатоквартирного будинку без згоди співвласників будинку та без згоди тих хто живе над прибудовою, тобто без моєї згоди

якщо не дасте правільну відповідь то я відповідно до закону буду звертатись до Омбудсмена

З повагою,

Бовикін Сергій

Бовикін Сергій

Доброго дня!
Надсилаю публічний уточнювальний запит ви не вказали чи має право видавати дозволи на реконструкцію багатоповерхового приватизованого будинку міськ рада чи інші органи якщо співвласники проти цього.
Я Вас просив вказати чи мають вони право взагалі щось робити якщо співвласники проти. а те що такак можливість є в будівелних нормах то це інше.
а можливо подам ще декілька запитів

З повагою,

Бовикін Сергій

Мороз Наталія Петрівна, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

1 Attachment