Позов первинної профспілки ДП "УСТФ "Укртелефільм" до Держкомтелерадіо про визнання наказів від 2015 року недійсними.

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Копію заперечень Держкомтелерадіо на позов первинної профспілки ДП "Укртелефільм" у справі 826/2925/16 адміністративного суду м.Києва розгляд призначено на 21 серпня 2018 року. Уточнювальна інформація до запиту:
Державний герб України
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про прийняття адміністративної справи до провадження

03 липня 2018 року № 826/2925/16

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючої судді Кузьменко А.І., розглянувши матеріали адміністративної справи

за позовом Первинної профспілкової організації студії «Укртелефільм»,

Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм»,

ОСОБА_1

до Державного комітету телебачення і радіомовлення України

про визнання протиправними та скасування наказів

В С Т А Н О В И В:

Первинна профспілкова організація студії «Укртелефільм», Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», ОСОБА_1 звернулись до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Державного комітету телебачення і радіомовлення України, в якому просять:

- визнати протиправними (незаконними) та скасувати з моменту прийняття:

1) Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України за №173 від 25 серпня 2015 року «Про реорганізацію державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» (разом з додатками);

2) Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України №346 від 10 листопада 2015 року «Про внесення змін до наказу Держкомтелерадіо від 25 серпня 2015 року №173»;

3) Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України №41 від 01 лютого 2016 року «Про внесення змін до наказу Держкомтелерадіо від 25 серпня 2015 року №173»;

4) Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України за №247-к від 25 листопада 2015 року «Про передачу справ державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями, головуючою суддею у адміністративній справі №826/2925/16 визначено суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Кузьменко А.І.

Розглянувши матеріали даної адміністративної справи, Окружний адміністративний суд міста Києва встановив наступне.

Відповідно до абзацу 2 частини 14 статті 31 Кодексу адміністративного судочинства України у разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.

Для забезпечення всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи протягом розумного строку, суд дійшов висновку про наявність підстав для її розгляду справи за правилами загального позовного провадження та необхідність призначення дати, часу і місця проведення підготовчого засідання.

Керуючись статтями 31, 241 - 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Прийняти до свого провадження адміністративну справі № 826/2925/16 за позовом Первинної профспілкової організації студії «Укртелефільм», Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм», ОСОБА_1 до Державного комітету телебачення і радіомовлення України про визнання протиправними та скасування наказів.

2. Призначити підготовче засідання, яке буде здійснено суддею Кузьменко А.І. 21 серпня 2018 року о 16 год. 40 хв.

Підготовче засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зал №6.

3. В підготовче засідання викликати повноважних представників сторін та інших учасників справи або їх представників.

4. Копії ухвали суду невідкладно надіслати сторонам та іншим учасникам справи, разом з витягом про їхні процесуальні права і обов'язки.

5. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud2670/

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.І. Кузьменко

Витяг про процесуальні права і обов'язки сторін, учасників справи та осіб, які беруть участь у справі, встановлені статтею 44, статтею 47 Кодексу адміністративного судочинства України.

Стаття 44. Права та обов'язки учасників справи

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня!Прошу надати відповідь на мій запит від 17 липня 2017 року.

З повагою,

Людмила Половинська